bluzka

Koszulki z nadrukiem zostały wylansowane w latach 80-tych i 90-tych, a aktualne trendy to powrót do mody z tamtych lat. Dlatego choć koszulki z nadrukami nigdy nie wyszły z mody, to teraz są szczególnie chętnie widziane w modowych stylizacjach.

Okiem stylistów

Najmodniejsze trendy na ten sezon to połączenie czerni i bieli, a także wesołe, energetyczne kolory. Mile widziane są zarówno fotonadruki, jak i napisy, hasła i wszelkie grafiki. Koszulki z nadrukami można łączyć nawet z formalnymi strojami np. garniturami czy garsonkami, w zestawieniu z którymi będą pełnić rolę ekstrawaganckiego dodatku i dodawać wizerunkowi odrobinę nonszalancji. Koszulki z nadrukami doskonale współgrają z żakietami, kurtkami przejściowymi, kardiganami. Są na tyle uniwersalne, że można je dopasowywać niemal do wszystkiego.

Koszulka z własnym nadrukiem

Najciekawszą propozycją, na którą powinny zwrócić uwagę wszyscy pasjonaci mody, są koszulki z własnymi nadrukami. Koszulka z własnym napisem lub grafiką jest cenna przede wszystkim dlatego, że jest niepowtarzalna. W dodatku za projektowanie koszulki z nadrukiem jesteśmy w całości odpowiedzialni my, dlatego to od nas samych, a nie od projektantów mody będzie zależeć ostateczny wygląd koszulki. Można na niej umieścić ważny przekaz, humorystyczny element, rysunek będący wyrazem naszej twórczości i wiele innych rzeczy. W zaprojektowaniu koszulki pomaga kreator koszulek. Dostarcza on wszelkich narzędzi, pomocnych gotowych szablonów i elementów, licznych czcionek, a także umożliwia rysowanie wzorów własnoręcznie lub wykorzystanie w projekcie zdjęć i grafik z własnych zasobów.
Koszulka z nadrukiem, była i jest sposobem na wyrażenie swojej indywidualności, poglądów, charakteru. Szczególnie teraz, gdy nie musimy szukać idealnych koszulek, bądź nosić przypadkowych nadruków, tylko możemy wziąć sprawy w swoje ręce. Koszulki z ulubionymi nadrukami będą elementem wielu modnych stylizacji o każdej porze roku. Dlatego warto poszukać najlepszych koszulek dla siebie lub stworzyć takie koszulki samodzielnie.