ludzie

Dawnej noszenie koszulek ze sloganami lub prezentującymi ulubiony zespół muzyczny było wyrazem buntu i indywidualizmu. Kiedyś były one prawdziwym hitem. Dziś, gdy koszulkę z zespołami Metallica, Nirvana, Iron Maiden i innymi kultowymi zespołami może mieć każdy, odzież z nadrukami straciła na znaczeniu. Jednak dzięki coraz bardziej popularnym kreatorom koszulek, t-shirty odzyskują dawny blask.

Indywidualizm

Kreator koszulek pozwala na samodzielne zaprojektowanie nadruku na koszulkę, a także na bluzę, torbę, czapkę i inne ubrania oraz gadżety. Z jego pomocą można stworzyć absolutnie dowolny wzór lub napis. Takie indywidualnie zaprojektowane koszulki można zobaczyć już u znanych blogerek modowych i celebrytek. Ich wyjątkowość leży w tym, że możemy mieć absolutnie niepowtarzalną rzecz, co w czasach gdy wszystko produkowane jest masowo, ma wielką wartość.

Mocny przekaz

Największą wartość mają te koszulki, których napisy i grafiki niosą głębszy przekaz. Takie koszulki przykuwają wzrok i mówią wiele o osobie, która je nosi. Nawet całkowicie luźny, zabawny napis lub karykatura może świadczyć o dystansie do siebie i poczuciu humoru. Korzystając z kreatora koszulek można stworzyć dowolne nadruki, ponieważ nie ogranicza nas nic poza własną wyobraźnią i kreatywnością. Wystarczy choć raz zaprojektować koszulkę aby zobaczyć jaka to doskonała zabawa.

Jak zrobić koszulkę z nadrukiem?

Do zrobienia koszulki z własnym nadrukiem wystarczy kreator dostępny online i trochę wolnego czasu. Kreator jest prosty w obsłudze i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności poza podstawową obsługą komputera. Kreator koszulek dostarcza różne wzory, szablony, elementy graficzne, czcionki, umożliwia też malowanie oraz wykorzystywanie własnych zdjęć i materiałów graficznych. Można tworzyć różne warianty i zapisywać je. Każdy element można modyfikować lub usuwać. Wystarczy także wybrać rzecz, na której nadruk ma się znaleźć, a firma, która wykonuje nadruki zajmie się wykonaniem i dostarczeniem gotowej rzeczy do klienta.